Muzycy

Nawigacja: Home / Muzycy

Przemek - główny wokal męski, instrumenty klawiszowe, konga, bongosy, konferansjerka, akustyk, frontman zespołu.

Klawisze pod palcami czuł już w wieku 6 lat, wtedy to zaczynał przygodę z muzyką, pogrywając w domu, szkole czy na małych występach. Przez 7 lat pobierał prywatne lekcje na pianinie. Ukończył Ognisko Muzyczne z wyróżnieniem oraz uczęszczał do Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu.
Zamiłowanie do śpiewu i muzykowania nie tylko dla siebie odkrył w 2001, wtedy też założył zespół. Po wielu roszadach w składzie, nadał zespołowi miejmy nadzieje ostateczny skład i brzmienie. Śpiewa w wielu językach, prócz naszego ojczystego min po angielsku, włosku, hiszpańsku, niemiecku, rosyjsku oraz francusku.
Jego wieloletnie doświadczenie sceniczne oraz setki poprowadzonych i zaśpiewanych imprez sprawiają, że dobór repertuaru i jego wykonanie jest zawsze perfekcyjne.
Wyjątkowa barwa głosu i porządny warsztat wokalny nadaje zespołowi wysoki poziom jaki i odpowiedni charakter. 
W zespole od początku tj. od 2001 roku
   
Paulina - wokal damski, 

W Zespole od dwóch lat, znakomita barwa głosu w powiązaniu z wielkim talentem wokalnym sprawiają, że idealnie wpasowała się w nowe otoczenie. Jak sama mówi muzyka jest dla niej bardzo ważna i stanowi znaczną częśc jej "świata", professionalnie śpiewa od 11 lat. Laureatka wielu konkursów wokalnych o wymiarze ogolnopolskim, a nawet międzynarodowym, nadaje Zespołowi nowe niepowtarzalne brzmienie oraz charakter, ukończoy I stopień Szkoły Muzycznej w klasie pianina, poza tym na codzień jest instruktorem wokalu w Studiu My Voice.
Paula jak często o niej mówimy świetnie wpasowała się w Zespół, a jakość jej głosu wyniósł Naszą Grupę na zupełnie inny poziom.
Śpiewa wszystko i dla wszystkich i jak każdy z Nas nie narzeka patrząc na zegarek, że do końca imprezy jeszcze tyle czasu zostało:) 
 
   
Tomek - wokal męski, keyboard, akordeon, trąbka

Absolwent szkoły muzycznej oraz DSO we Włocławku. Posiada wieloletnie doświadczenie sceniczne. Jego głos o zabarwionym basowo brzmieniu potrafi porwać do tańca każdego. Na co dzień organista w najwięszej Parafii w Koninie, instruktor zespołu gminnego ośrodka kultury oraz instruktor gry na instrumentach klawiszowych. Jak twierdzą jego uczniowie: "jest świetnym nauczycielem – do tańca i do różańca". Prywatnie pedagog, nauczyciel muzyki, historii i informatyki. W wolnych chwilach szlifuje grę na kolejnym instrumencie- akordeonie oraz trąbce.
W zespole od 2007 roku

 
   
Szymek - gitara elektryczna, gitara akustyczna, instrumenty klawiszowe, klarnet.

Pochodzi z rodziny o muzycznych tradycjach, można by powiedzieć że muzykę przejął wraz z mlekiem matki. Od lat młodzieńczych otaczały go dźwięki gdyż jego tato grając w zespole muzycznym zaszczepił bakcyla do muzyki małemu Szymonowi. Zaczynał od instrumentów klawiszowych ucząc się prywatnie 8 lat. Ukończył Szkołę Muzyczną I stopnia w klasie klarnetu i fortepianu. Po wielu latach grania w różnych gatunkowo-muzycznych zespołach szukał rozwoju technicznego i trafił do szkoły Yamahy. Za sprawą tego do zespołu wnosi bezcenne doświadczenie z zespołów giatrowych- akustycznych, rockowych i bluesowych a także innych zespołów grywających muzykę rozrywkową. Uczestnik wielu projektów muzycznych. Kolekcjoner gitar oraz zegarków:)
Prywatnie ratownik medyczny, dusza towarzystwa, dzięki niemu wszyscy w Zespole niezależnie od sytuacji mają uśmiech na twarzy.
W zespole od 2012 roku.

Grafika: eeb.pl | Na silniku windu.org